Akcia

NOVEMBER


AKCIA NA MESIAC NOVEMBERSAMSUNG AR35

Základný model Samsung AR35 prináša všetky výhody invertorovej technológie, ako je plynulá regulácia a úspora energie. Jednotka je vybavená základným HD Filtrom. Nové ekologické chladivo R32 a má nižší GWP (Global Warning Potencial) 675 v porovnaní s predchádzajúcim chladivom R410A. Smart Inverter - inteligentný invertor udržuje ideálnu teplotu bez neustáleho zapínania a vypínania kompresoru.Zero Standby Power - v pohotovostnom režime je spotreba energie takmer nulová. Výsledkom je až 90% úspora energie.Single Mode - úsporný režim pre jedného užívateľa a režím Turbochladenie dosahuje čo najrýchlejšie požadovanú teplotu.

2,5Kw........505 Eur s DPH

3,5Kw........550 Eur s DPHSAMSUNG

Prevedenie Parapetná
Režim chladenie, vykurovanie
Funkcie plný výkon, samočistenie, pokojný spánok
Ener.účinnosť pre chladenie A++
Chladiaci výkon nominálny (kW) 2,6, 3,5, 5,2.
Filter prachový filter
Časovač časový spínač, časovač vypínania
Automatický reštart áno
Prevádzková teplota/chladenie (°C) -15/+46
Energ.účinnosť pre vykurovanie A+
Vykurovací výkon nominálny (kW) 2,6 až 5,6
Prevádzková teplota/vykurovanie (°C) -20/+24


2,6Kw........1290 Eur s DPH

3,5Kw........1450 Eur s DPH


TOSHIBA SHORAI EDGE

Nástenná jednotka SHORAI EDGE sa perfektne hodí do vášho interiéru. Jednotka je navrhnutá pre skutočne úspornú prevádzku a pritom prináša maximálny komfort ako pri chladení, tak aj pri vykurovaní v podobe bezprievanovej distribúcie vzduchu "HADA CARE",TOSHIBA zaručuje najvyššiu energetickú účinnosť A+++(Hodnoty SEER do 8,6). Nový Ultra Pure filter PM 2.5 neutralizuje až 99.9% vírusov vrátane vtáčej chrípky H5N1 a absorbuje dym, zápach a plesne. Navyše odstraňuje 94% hrubých nečistôt s priemerom menším ako 2,5µm a tak zabraňuje zhoršeniu chronických chorôb ako sú astma a bronchitída a iné problémy s dýchaním.

3,5Kw........990 Eur s DPH

 

SAMSUNG

Nová Samsung Wind Free™ kazetová jednotka do tradičného stropu s rozmerom 600 x 600 mm, je navrhnutá tak, aby splnila požiadavky na komfort v komerčných aplikáciách - rovnomerné chladenie a účinnosť, bez prievanu vďaka optimalizovanému designu lamiel a inovatívnej Wind Free™ funkcií chladenia.

  • Wind Free™ funkcia je chladenie bez nepríjemného pocitu prievanu. Chladný vzduch sa jemne šíri cez nové širšie a perforované lamely, ktoré sú zatvorené
  • Dvojstupňový systém chladenia: "Fast Cooling Mode" + "Wind Free™ Cooling Mode" (Režim 2-Step Cooling rýchlo ochladí vzduch v režime Fast Cooling, potom sa automaticky prepne do bezprievanového režimu Wind-Free, kde zatvorí lamely a fúka chladný vzduch nízkou rýchlosťou cez mikrootvory v lamelách a len udržiava nastavenú teplotu.
  • 2,6Kw........1380 Eur s DPH

Vložte svoj text