Klimatizácie

Samsung, Toshiba , Gree, , Mitsubishi.

                                       Samsung

SAMSUNG  COMFORT

Zákldný model Comfort medzi Samsung Wind Free™ modelmi 2020 ako prvý dosiahol nový vývojový stupeň s Wind-Free™ jednotkami pre rok 2020. Jednotky využívajú umelú inteligenciu AI Auto Comfort (Artificial Inteligence) pre dosiahnutie najdokonalejšieho komfortu vo vnútri miestnosti vzhľadom na spotrebu elektrickej energie.

Umelá inteligencia automaticky analyzuje vnútorné a vonkajšie podmienky a volí ten najvhodnejší už predprogramovaný užívateľský režim vzhľadom na najpoužívanejšiu vnútornú teplotu. Jednotka sa snaží dosiahnuť nastavenú teplotu a komfort v troch stupňoch ako sú: okamžité alebo normálne chladenie, odvlhčovanie pre dosiahnutie optimálnej vlhkosti a Wind-Free™ režim navrhnutý a používaný len spoločnosťou Samsung.                                                                                                                                                         

2,5Kw...........955 Eur s DPH

3,5Kw...........1040 Eur s  DPH

5,0Kw..........1550 Eur s DPH

6,5Kw.........1999 Eur s DPH

SAMSUNG  AVANT

Stredná trieda model AVANT medzi Samsung Wind Free™ modelmi 2020. Jednotky využívajú umelú inteligenciu AI Auto Comfort (Artificial Inteligence) pre dosiahnutie najdokonalejšieho komfortu vo vnútri miestnosti vzhľadom na spotrebu elektrickej energie.

Umelá inteligencia automaticky analyzuje vnútorné a vonkajšie podmienky a volí ten najvhodnejší už predprogramovaný užívateľský režim vzhľadom na najpoužívanejšiu vnútornú teplotuJednotka sa snaží dosiahnuť nastavenú teplotu a komfort v troch stupňoch ako sú: okamžité alebo normálne chladenie, odvlhčovanie pre dosiahnutie optimálnej vlhkosti a Wind-Free™ režim navrhnutý a používaný len spoločnosťou Samsung.Tri-care Filter" čistí vzduch v troch vrstvách, kde za pomoci Zeolitovej vrstvy, katechínovej vrstvy a iónov striebra zachytáva plesne, huby, baktérie a vírusy.

2,5Kw........1102 Eur s DPH

3,5Kw........1250 Eur s DPH

5,0Kw........1770Eur s DPH

6,5Kw.......2235Eur s DPH

SAMSUNG  ELITE

Prémiový model ELITE medzi Samsung Wind Free™ modelmi 2020. Jednotky využívajú umelú inteligenciu AI Auto Comfort (Artificial Inteligence) pre dosiahnutie najdokonalejšieho komfortu vo vnútri miestnosti vzhľadom na spotrebu elektrickej energie.Umelá inteligencia automaticky analyzuje vnútorné a vonkajšie podmienky a volí ten najvhodnejší už predprogramovaný užívateľský režim vzhľadom na najpoužívanejšiu vnútornú teplotu. Jednotka sa snaží dosiahnuť nastavenú teplotu a komfort v troch stupňoch ako sú: okamžité alebo normálne chladenie, odvlhčovanie pre dosiahnutie optimálnej vlhkosti a Wind-Free™ režim. Motion Detect Sensor (senzor pohybu) má dve funkcie: Možnosť výberu priameho, alebo nepriameho vyfukovania chladného vzduchu z jednotky na užívateľa pomocou výfukových lamiel.Tri-care Filter" čistí vzduch v troch vrstvách.

2,5Kw........1295 Eur s DPH

3,5Kw........1450 Eur s DPH

                                                                  SAMSUNG

SAMSUNG Wind Free Pure 1.0
SAMSUNG Wind Free Pure 1.0

SAMSUNG  Wind Free Pure 1.0

Samsung opäť posúva hranice dokonalosti. Pre jednotku WindFree Pure 1.0 je najdôležitejšia kvalita vzduchu, ktorú dýchate. Využíva zostavu filtrov, ktoré zabezpečujú čistotu cirkulujúceho vzduchu. Aktuálnu kvalitu vzduchu môžete skontrolovať priamo na displeji jednotky.

 • Filter PM1.0 zachytáva až 99,9% baktérií
 • Technológia "Freeze Wash" zabezpečuje optimálny výkon vďaka pravidelnému čisteniu výmenníka. Zmrazí a následne vyplavý nečistoty a odstráni až 99,9% baktérií. 
 • 3-step Autu Clean zabezpečuje okamžité vyčistenie po vypnutí jednotky 
 • Umelá inteligencia automaticky analyzuje vnútorné a vonkajšie podmienky.
 • 1. stupeň "Okamžité vychladenie" (Power boost) 
 • 2. stupeň "Odvlhčovanie" využíva jednotka na dosiahnutie optimálnej vlhkosti
 • 3. stupň bezprievanový Wind Free™ režim. Jednotka len jemne a ticho fúka chladný vzduch nízkou výtokovou rýchlosťou.
 • WIFI ovládanie 
 • 2,5Kw........1290 Eur s DPH
 • 3,5Kw........1420 Eur s DPH                                           

CEBU
CEBU

SAMSUNG CEBU

Stredná trieda Samsung "QMD CEBU opäť využíva umelú inteligenciu s funkciou AI Auto Comfort (Artificial Inteligence) pre dosiahnutie najdokonalejšieho komfortu vo vnútri miestnosti vzhľadom na spotrebu elektrickej energie. Umelá inteligencia automaticky analyzuje vnútorné a vonkajšie podmienky a volí ten najvhodnejší naprogramovaný užívateľský režim vzhľadom na najpoužívanejšiu vnútornú teploty 

WIFI ovládanie je vhodné na monitorovanie teploty a spotrebu elektrickej energie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a s aplikáciu "SmartThings" a napr. s použitím rečového analyzátora "Bixby 2.0" možete jednoduchým zadaním "Hi Bixby! Switch to cooling mode" prepnúť jednotku do režimu chladenie. 

Easy Filter jednoducho čistiteľný filter s vysokou hustotou zachytenia až 90% prachu a baktérií spôsobujúcich alergiu.


2,5Kw........850 Eur s DPH

3,5Kw........990 Eur s DPH

5,0Kw........1370 Eur s DPH

6,5Kw........1690 Eur s DPH

Samsung AR 35
Samsung AR 35

.SAMSUNG AR35

Základný model Samsung AR35 prináša všetky výhody invertorovej technológie, ako je plynulá regulácia a úspora energie. 

Jednotka je vybavená základným jednoducho čistiteľným filtrom +HD Filtrom. Nové ekologické chladivo R32 a má nižší GWP (Global Warning Potencial) 675 v porovnaní s predchádzajúcim chladivom R410A. 

Smart Inverter - inteligentný invertor udržuje ideálnu teplotu bez neustáleho zapínania a vypínania kompresoru.

Zero Standby Power - v pohotovostnom režime je spotreba energie takmer nulová. Výsledkom je až 90% úspora energie.

Single Mode - úsporný režim pre jedného užívateľa a režím 

Turbochladenie dosahuje čo najrýchlejšie požadovanú teplotu.


2,5Kw........695 Eur s DPH

3,5Kw........710 Eur s DPH

5,0Kw........1205 Eur s DPH

7,0Kw........1360Eur s DPH


TOSHIBA


TOSHIBA  SEIYAZákladný model Seiya prináša všetky výhody invertorovej technológie - plynulá regulácia a úspora energie. Jednotku je možné dodatočne vybaviť aktívnym karbón - katechínovými filtrom a IAQ filtrom.Inovatívny kompresor TOSHIBA zaručuje najvyššiu energetickú účinnosť A++ (Hodnoty SEER do 6,3).Voliteľný IAQ filter neutralizuje vírusy a baktérie pomocou striebra, enzýmov a extraktu z Kimchi.Voliteľný aktívny katechínový a karbónový filter obsahuje extrakt zo zeleného čaju má prírodné antibakteriálne účinky a neutralizuje nepríjemné pachy . Umývateľný prachový filter pokrýva celý tepelný výmenník a zachytí všetky mechanické nečistoty. Funkcia samočistenia vysuší orosený tepelný výmenník po chladení a tak zabráni tvorbe nových plesní. Povrchová úprava lamiel vnútorného výmenníka "Magic Coil" zaručuje odplavenie nečistôt spolu so skondenzovanou vodou. Funkcia "Quiet" (absolútne ticho) znižuje hlučnosť vnútornej jednotky na 20 dB. Funkcia "Silent" znižuje hlučnosť vonkajšej jednotky o 4 dB. Nové ekologické chladivo R32 a má nižší GWP (Global Warning Potencial) 675 v porovnaní s predchádzajúcim chladivom R410A. Voliteľné WIFI ovládanie s aplikáciou TOSHIBA Home AC Control máte svoje pohodlie vo vlastných rukách!. Voliteľné komfortné infračervené diaľkové ovládanie s funkciou 8°C na ochranu proti mrazu (Single). Nastaviteľný automatický reštart po výpadku elektrického prúdu.


2,5Kw........968 Eur s DPH

3,3Kw........1090 Eur s DPH

4,2Kw........1380 Eur s DPH

6,5Kw........1655 Eur s DPH

 TOSHIBA  SHORAI EDGE

Nástenná jednotka SHORAI EDGE sa perfektne hodí do vášho interiéru. Jednotka je navrhnutá pre skutočne úspornú prevádzku a pritom prináša maximálny komfort ako pri chladení, tak aj pri vykurovaní v podobe bezprievanovej distribúcie vzduchu "HADA CARE",TOSHIBA zaručuje najvyššiu energetickú účinnosť A+++ (Hodnoty SEER do 8,6). Nový Ultra Pure filter PM 2.5 neutralizuje až 99.9% vírusov vrátane vtáčej chrípky H5N1 a absorbuje dym, zápach a plesne. Navyše odstraňuje 94% hrubých nečistôt s priemerom menším ako 2,5µm a tak zabraňuje zhoršeniu chronických chorôb ako sú astma a bronchitída a iné problémy s dýchaním. Umývateľný prachový filter pokrýva celý tepelný výmenník. Funkcia samočistenia vysuší orosený tepelný výmenník po chladení a tak zabráni tvorbe plesní. Povrchová úprava lamiel vnútorného výmenníka "Magic Coil" zaručuje odplavenie nečistôt. Nový inovatívny spôsob vyfukovania chladného vzduchu "Hada Careflow" zlepšuje distribúciu chladného vzduchu v miestnosti a chráni užívateľa pred nepríjemným studeným vzduchom a pred dehydratáciou pokožky. Správnym nastavením lamely, jednotka vyfukuje chladný vzduch pod strop miestnosti. Funkcia "Quiet" (absolútne ticho) znižuje hlučnosť vnútornej jednotky na 19 dB. Funkcia "Silent" znižuje hlučnosť vonkajšej jednotky na 37 dB.Voliteľné WIFI.

2,5Kw........1060 Eur s DPH

3,5Kw........1220 Eur s DPH

4,6Kw........1430 Eur s DPH

6,1Kw........1720 Eur s DPH


TOSHIBA  DAISEIKAIPrémiový model najvyššej rady DAISEIKAI 9 poskytuje maximálnu energetickú účinnosť, najtichšiu prevádzku a najvyššiu kvalitu vzduchu. Model s excelentnými hodnotami účinnosti, A+++ (Hodnoty SEER do 9,1). Plazmový filter s ionizátorom vzduchu (odstraňuje 99% nečistôt) absorbuje a neutralizuje častice veľkosti jemného prachu, peľu, plesní a vírusov až do veľkosti 0,01 μm a iónizátor generuje negatívne nabité ionty, ktoré pomáhajú predchádzať depresiám, bolestiam hlavy, vrátane chronických dýchacích problémov. Umývateľný prachový filter pokrýva celý tepelný výmenník. Funkcia samočistenia vysuší orosený tepelný výmenník po chladení a tak zabráni tvorbe nových plesní. Povrchová úprava lamiel vnútorného výmenníka "Magic Coil" zaručuje odplavenie nečistôt spolu so skondenzovanou vodou. 3D-Airflow so 6 spôsobov vyfukovania chladného vzduchu zaručí maximálny komfort. Štýlová povrchová úprava Wooden Texture Reflect. Funkcia "Quiet" (absolútne ticho) znižuje hlučnosť vnútornej jednotky na 20 dB. Funkcia "Silent" znižuje hlučnosť vonkajšej jednotky na 37 dB. Špeciálna funkcia na obmedzenie výkonu, čím je možné ďalej znižovať spotrebu el. energie. Diaľkové ovládanie vrátane týždenného časovača a funkcie 8°C ochrany proti mrazu. Voliteľné WIFI ovládanie s aplikáciou TOSHIBA Home AC Control máte svoje pohodlie vo vlastných rukách.


2,5Kw........1590 Eur s DPH

3,5Kw........1741 Eur s DPH

4,5Kw........2099 Eur s DPH


Gree

GREE  PULAR

Nástenná klimatizácia GREE PULAR vnútorná a vonkajšia jednotka komplet

 • WiFi (od 2,5kW)
 • Moderný dizajn s LED displejom
 • DC Inverterová technológia
 • pohotovostný režim 1W
 • LED Displej
 • Časovač
 • Inteligentné rozmrazovanie
 • Elektrické žalúzie vertikálne a horizontálne
 • Samočistiaca funkcia
 • Nočný režim
 • Široký prúd vzduchu
 • Turbo funkcia
 • Sebadiagnostikovanie
 • Špičková účinnosť
 • Funkcia 8°C (pri vykurovaní)
 • Funkcia I FEEL
 • Mnohonásobný filter

2,5Kw.......679 Eur s DPH

3,2Kw........780 Eur s DPH

4,6Kw........999 Eur s DPH


GREE  U-CROWN

Nástenná klimatizácia GREE U-CROWN

Top model spoločnosti GREE elegantná vnútorná jednotka v tvare U. Jednotka disponuje WiFi. Vďaka zimnej výbave jednotky je možné s jednotkou kúriť aj pri vonkajších teplotách až do -30°C!

 • Jednotka so zabudovaným WiFi. Diaľkové ovládanie s časovačom.
 • Automatický reštart.
 • 5 rýchlostí ventilátora.
 • Veľmi tichá prevádzka.
 • Špičková účinnosť!
 • Funkcia nočného režimu.
 • I FEEL - komfortná funkcia.
 • Turbo funkcia
 • Samočistiaca funkcia.
 • Funkcia kúrenia 8 °C -proti zamraznutiu.
 • Plazmový filtračný systém - Účinný filter, ktorý zabezpečuje zachytenie až 90% najmenších prachových častíc, vírusov a baktréií z filtrovaného vzduchu

2,6Kw........1198 Eur s DPH

3,5Kw........1348 Eur s DPH

5,3Kw........1548 Eur s DPH

GREE  FAIRY

Nástenná klimatizácia GREE FAIRY

 • Inteligentná technológia G10, Regulácia DC meniča,
 • Spotreba 1 W v pohotovostnom režime,
 • Automatický režim,
 • LED displej,
 • Inteligentné odmrazovanie,
 • Programovateľný časovač,
 • Automatické čistenie,
 • Funkcia nočného režimu,
 • Režim Turbo,
 • Sebadiagnostikovanie,
 • Pamäť pre výpadok prúdu,
 • ColdPlasma filter,
 • Viacnásobný filtračný systém,
 • I Feel funkcia,
 • 8 C temperovanie,
 • Wi-Fi,
 • -22 ° C rozsah vykurovania

2,6Kw........789 Eur s DPH

3,5Kw........890 Eur s DPH

5,2Kw........1350 Eur s DPH

7,0Kw........1488Eur s DPHGREE

                                       GREE CLIVIA

 • Elegantný design
 • Tichá prevádzka vnútornej jednotky od 19dB
 • Nočný režim prevádzky pre zníženie hlučnosti vonkajšej jednotky (od 40dB)
 • Účinná sterilizácia vzduchu od vírusov a patogénov pomocou UV-C lampy a plazma ionizéra
 • Prevádzkový rozsah chladenia -15-50° C
 • Prevádzkový rozsah kůrenia od -25-30° C
 • ModBus ready
 • WiFi modul
 • Cold Plasma generátor
 • 7 stupňov rýchlosti ventilátora
 • Pohyb lamiel vodorovne aj zvisle
 • Funkcia temperovania na 8° C
 • Pohodlná regulácia teploty s funkciou "I FEEL"
 • Štandardne prípojka pre káblové dial´kové ovládanie
 • Vykurovanie šasí vonkajšej jednotky
 • Vnútornú jednotku je možno využit´ aj v zostave FREE-MATCH

2,7Kw........1130 Eur s DPH

3,5Kw........ 1195Eur s DPH

5,3Kw........1800 Eur s DPH


Gree Fairy Black
Gree Fairy Black

                                          GREE FAIRY

 • Farebné prevedenie čierna, strieborná

 • WiFi modul
 • Cold Plasma generátor
 • 7 stupňov rýchlosti ventilátoru
 • Elektronické nastavenie lamely vo vertikálnom smere
 • Funkcia temperovania na 8 °C
 • Pohodlná regulácia teploty s funkciou "I FEEL"
 • Prevádzkový rozsah chladenia -15 - 43 °C
 • Prevádzkový rozsah kúrenia -22 - 24 °C
 • Automatický reštart                                                                                           

 2,6Kw........820 Eur s DPH

3,2Kw.......940 Eur s DPH

5,2Kw.......1338 Eur s DPH

7,0Kw.......1499 Eur s DPH


Mitsubishi

Mitsubishi MSZ AP
Mitsubishi MSZ APMITSUBISHI MSZ AP - Kompaktná nástenná jednotka - Vďaka svojim veľmi malým rozmerom sa tieto jednotky hodia do každého interiéru. Jednotka má možnosť zvoliť výfuk vzduchu tesne pod stropom. Vyhnete sa tak priamernu ofukovaniu. Taktiež je možné zvoliť vertikálne a horizontálne nastavenie lamiel. Jednotky sú také tiché, že pokiaľ sú v režime prevádzky iba ťažko ich budete počuť. Vďaka špeciálnemu filtru s časticami striebra dosiahnete mimoriadne účinné čistenie vzduchu - filter odstraňuje nepríjemné zápachy, alergény a baktérie. Jednotku môžete cez aplikáciu ovládať na diaľku cez smartphone, PC alebo tablet .Inverterová technológia a  vysoká energetická účinnost sú samozrejmosťou. To zaisťuje minimálne náklady na elektrickú energiu.2,5Kw........1100 Eur s DPH

3,5Kw........1250 Eur s DPH

4,2Kw........1336 Eur s DPH

6,1Kw........1550 Eur s DPH

Mitsubishi MSZ EF
Mitsubishi MSZ EF

 MITSUBISHI - MSZ EF Nová a ešte krajšia. Vychutnajte si kvalitu a exkluzívny dizajn. Modelová rada klimatizácií Mitsubishi Kiragamine ZEN prináša nielen vysoký výkon v kombinácií s energetickou úspornosťou, ale aj elegantný dizajn v troch farebných prevedeniach. Výkon chladenia 3,5 kW, výkon vykurovania 4 kW. Inverterová technológia, tepelné čerpadlo, A trieda energetickej účinnosti sú samozrejmosťou. Pomocou vylepšenej technológie ventilátora majú vnútorné jednotky hlučnosť len 21 dB (pri modeloch 2,5 kW a 3,5 kW). Tieto klimatizácie sú schopné chladiť do -10°C vonkajšej teploty a kúriť do -15°C vonkajšej teploty. Vysoké hodnoty COP a EER zaisťujú minimálne náklady a elektrickú energiu.

2,5Kw........ 1380 Eur s DPH

3,5Kw........ 1550 Eur s DPH

4,2Kw........ 1670 Eur s DPH


Mitsubishi MSZ LN
Mitsubishi MSZ LN

MITSUBISHI - MSZ LN - Prémiová nástenná jednotka - Vďaka štyrom farebným prevedeniam - prírodnej bielej, perleťovej bielej, onyxovo čiernej a rubinovo červenej farby jednotka zapadne do každého interiéru. Jednotky pracujú s ekologickým chladivom R32, ktoré má malý potenciál globálneho otepľovania. Jednotky z tejto rady dokážu efektívne vykurovať až do extrémne nízkych teplôt ako je -25°C. Priamo v jednotke je zabudovaný WiFi adaptér. Jednotku môžete cez aplikáciu ovládať na diaľku cez smartphone, PC alebo tablet. Plazma Quid filter vytvorí elektrickú bariéru, ktorá čistí vzduch. Eliminuje baktérie, vírusy, alergény, zabraňuje tvorbe prachu a plesní. 3D human sensor je vysoko presný snímač, ktorý môže detekovať prítomnosť človeka na základe teplotných rozdielov v miestnosti. Týmto môžu upravovať výkon jednotky na základe nastavených požiadaviek


.2,5Kw........ 1740 Eur s DPH

3,5Kw........ 2108 Eur s DPH

5,0Kw........2399 Eur s DPH

Cena je pre prevedenie prírodná biela

Výkonová orientačná tabuľka  

Výkon klimatizácie             Priestor m2

2,5Kw........................................pre 25 m2

3,5Kw........................................pre 35 m2

5,0Kw.......................................pre 50 m2

7,0Kw........................................pre 70 m2