Klimatizácie

Samsung, Toshiba , Gree, Polár.

                                       Samsung

SAMSUNG  COMFORT

Zákldný model Comfort medzi Samsung Wind Free™ modelmi 2020 ako prvý dosiahol nový vývojový stupeň s Wind-Free™ jednotkami pre rok 2020. Jednotky využívajú umelú inteligenciu AI Auto Comfort (Artificial Inteligence) pre dosiahnutie najdokonalejšieho komfortu vo vnútri miestnosti vzhľadom na spotrebu elektrickej energie.

Umelá inteligencia automaticky analyzuje vnútorné a vonkajšie podmienky a volí ten najvhodnejší už predprogramovaný užívateľský režim vzhľadom na najpoužívanejšiu vnútornú teplotu. Jednotka sa snaží dosiahnuť nastavenú teplotu a komfort v troch stupňoch ako sú: okamžité alebo normálne chladenie, odvlhčovanie pre dosiahnutie optimálnej vlhkosti a Wind-Free™ režim navrhnutý a používaný len spoločnosťou Samsung.                                                                                                                                                         

2,5Kw...........920 Eur s DPH

3,5Kw...........999 Eur s  DPH

5,0Kw..........1580 Eur s DPH

6,5Kw.........2080 Eur s DPH

SAMSUNG  AVANT

Stredná trieda model AVANT medzi Samsung Wind Free™ modelmi 2020. Jednotky využívajú umelú inteligenciu AI Auto Comfort (Artificial Inteligence) pre dosiahnutie najdokonalejšieho komfortu vo vnútri miestnosti vzhľadom na spotrebu elektrickej energie.

Umelá inteligencia automaticky analyzuje vnútorné a vonkajšie podmienky a volí ten najvhodnejší už predprogramovaný užívateľský režim vzhľadom na najpoužívanejšiu vnútornú teplotuJednotka sa snaží dosiahnuť nastavenú teplotu a komfort v troch stupňoch ako sú: okamžité alebo normálne chladenie, odvlhčovanie pre dosiahnutie optimálnej vlhkosti a Wind-Free™ režim navrhnutý a používaný len spoločnosťou Samsung.Tri-care Filter" čistí vzduch v troch vrstvách, kde za pomoci Zeolitovej vrstvy, katechínovej vrstvy a iónov striebra zachytáva plesne, huby, baktérie a vírusy.

2,5Kw........1100 Eur s DPH

3,5Kw........1220 Eur s DPH

5,0Kw........1900 Eur s DPH

6,5Kw.......2500 Eur s DPH

SAMSUNG  ELITE

Prémiový model ELITE medzi Samsung Wind Free™ modelmi 2020. Jednotky využívajú umelú inteligenciu AI Auto Comfort (Artificial Inteligence) pre dosiahnutie najdokonalejšieho komfortu vo vnútri miestnosti vzhľadom na spotrebu elektrickej energie.Umelá inteligencia automaticky analyzuje vnútorné a vonkajšie podmienky a volí ten najvhodnejší už predprogramovaný užívateľský režim vzhľadom na najpoužívanejšiu vnútornú teplotu. Jednotka sa snaží dosiahnuť nastavenú teplotu a komfort v troch stupňoch ako sú: okamžité alebo normálne chladenie, odvlhčovanie pre dosiahnutie optimálnej vlhkosti a Wind-Free™ režim. Motion Detect Sensor (senzor pohybu) má dve funkcie: Možnosť výberu priameho, alebo nepriameho vyfukovania chladného vzduchu z jednotky na užívateľa pomocou výfukových lamiel.Tri-care Filter" čistí vzduch v troch vrstvách.

2,5Kw........1260 Eur s DPH

3,5Kw........1400 Eur s DPH

                                                                    SAMSUNG

SAMSUNG  CEBU

Stredná trieda Samsung "QMD CEBU opäť využíva umelú inteligenciu s funkciou AI Auto Comfort (Artificial Inteligence) pre dosiahnutie najdokonalejšieho komfortu vo vnútri miestnosti vzhľadom na spotrebu elektrickej energie. Umelá inteligencia automaticky analyzuje vnútorné a vonkajšie podmienky a volí ten najvhodnejší naprogramovaný užívateľský režim vzhľadom na najpoužívanejšiu vnútornú teplotu WIFI ovládanie je vhodné na monitorovanie teploty a spotrebu elektrickej energie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a s aplikáciu "SmartThings" a napr. s použitím rečového analyzátora "Bixby 2.0" možete jednoduchým zadaním "Hi Bixby! Switch to cooling mode" prepnúť jednotku do režimu chladenie. Easy Filter jednoducho čistiteľný filter s vysokou hustotou zachytenia až 90% prachu a baktérií spôsobujúcich alergiu.

2,5Kw........725 Eur s DPH

3,5Kw........810 Eur s DPH

5,0Kw........1245 Eur s DPH

6,5Kw........1640 Eur s DPH

SAMSUNG  AR35

Základný model Samsung AR35 prináša všetky výhody invertorovej technológie, ako je plynulá regulácia a úspora energie. Jednotka je vybavená základným HD Filtrom. Nové ekologické chladivo R32 a má nižší GWP (Global Warning Potencial) 675 v porovnaní s predchádzajúcim chladivom R410A. Smart Inverter - inteligentný invertor udržuje ideálnu teplotu bez neustáleho zapínania a vypínania kompresoru.Zero Standby Power - v pohotovostnom režime je spotreba energie takmer nulová. Výsledkom je až 90% úspora energie.Single Mode - úsporný režim pre jedného užívateľa a režím Turbochladenie dosahuje čo najrýchlejšie požadovanú teplotu.


2,5Kw........545 Eur s DPH

3,5Kw........600 Eur s DPH

5,0Kw........1060 Eur s DPH

7,0Kw........1655 Eur s DPH


TOSHIBA


TOSHIBA  SEIYAZákladný model Seiya prináša všetky výhody invertorovej technológie - plynulá regulácia a úspora energie. Jednotku je možné dodatočne vybaviť aktívnym karbón - katechínovými filtrom a IAQ filtrom.Inovatívny kompresor TOSHIBA zaručuje najvyššiu energetickú účinnosť A++ (Hodnoty SEER do 6,3).Voliteľný IAQ filter neutralizuje vírusy a baktérie pomocou striebra, enzýmov a extraktu z Kimchi.Voliteľný aktívny katechínový a karbónový filter obsahuje extrakt zo zeleného čaju má prírodné antibakteriálne účinky a neutralizuje nepríjemné pachy . Umývateľný prachový filter pokrýva celý tepelný výmenník a zachytí všetky mechanické nečistoty. Funkcia samočistenia vysuší orosený tepelný výmenník po chladení a tak zabráni tvorbe nových plesní. Povrchová úprava lamiel vnútorného výmenníka "Magic Coil" zaručuje odplavenie nečistôt spolu so skondenzovanou vodou. Funkcia "Quiet" (absolútne ticho) znižuje hlučnosť vnútornej jednotky na 20 dB. Funkcia "Silent" znižuje hlučnosť vonkajšej jednotky o 4 dB. Nové ekologické chladivo R32 a má nižší GWP (Global Warning Potencial) 675 v porovnaní s predchádzajúcim chladivom R410A. Voliteľné WIFI ovládanie s aplikáciou TOSHIBA Home AC Control máte svoje pohodlie vo vlastných rukách!. Voliteľné komfortné infračervené diaľkové ovládanie s funkciou 8°C na ochranu proti mrazu (Single). Nastaviteľný automatický reštart po výpadku elektrického prúdu.


2,5Kw........790 Eur s DPH

3,3Kw........930 Eur s DPH

4,2Kw........1180 Eur s DPH

6,5Kw........1655 Eur s DPH

 TOSHIBA  SHORAI EDGE

Nástenná jednotka SHORAI EDGE sa perfektne hodí do vášho interiéru. Jednotka je navrhnutá pre skutočne úspornú prevádzku a pritom prináša maximálny komfort ako pri chladení, tak aj pri vykurovaní v podobe bezprievanovej distribúcie vzduchu "HADA CARE",TOSHIBA zaručuje najvyššiu energetickú účinnosť A+++ (Hodnoty SEER do 8,6). Nový Ultra Pure filter PM 2.5 neutralizuje až 99.9% vírusov vrátane vtáčej chrípky H5N1 a absorbuje dym, zápach a plesne. Navyše odstraňuje 94% hrubých nečistôt s priemerom menším ako 2,5µm a tak zabraňuje zhoršeniu chronických chorôb ako sú astma a bronchitída a iné problémy s dýchaním. Umývateľný prachový filter pokrýva celý tepelný výmenník. Funkcia samočistenia vysuší orosený tepelný výmenník po chladení a tak zabráni tvorbe plesní. Povrchová úprava lamiel vnútorného výmenníka "Magic Coil" zaručuje odplavenie nečistôt. Nový inovatívny spôsob vyfukovania chladného vzduchu "Hada Careflow" zlepšuje distribúciu chladného vzduchu v miestnosti a chráni užívateľa pred nepríjemným studeným vzduchom a pred dehydratáciou pokožky. Správnym nastavením lamely, jednotka vyfukuje chladný vzduch pod strop miestnosti. Funkcia "Quiet" (absolútne ticho) znižuje hlučnosť vnútornej jednotky na 19 dB. Funkcia "Silent" znižuje hlučnosť vonkajšej jednotky na 37 dB.Voliteľné WIFI.

2,5Kw........940 Eur s DPH

3,5Kw........1100 Eur s DPH

4,6Kw........1330 Eur s DPH

6,1Kw........1690 Eur s DPH


TOSHIBA  DAISEIKAIPrémiový model najvyššej rady DAISEIKAI 9 poskytuje maximálnu energetickú účinnosť, najtichšiu prevádzku a najvyššiu kvalitu vzduchu. Model s excelentnými hodnotami účinnosti, A+++ (Hodnoty SEER do 9,1). Plazmový filter s ionizátorom vzduchu (odstraňuje 99% nečistôt) absorbuje a neutralizuje častice veľkosti jemného prachu, peľu, plesní a vírusov až do veľkosti 0,01 μm a iónizátor generuje negatívne nabité ionty, ktoré pomáhajú predchádzať depresiám, bolestiam hlavy, vrátane chronických dýchacích problémov. Umývateľný prachový filter pokrýva celý tepelný výmenník. Funkcia samočistenia vysuší orosený tepelný výmenník po chladení a tak zabráni tvorbe nových plesní. Povrchová úprava lamiel vnútorného výmenníka "Magic Coil" zaručuje odplavenie nečistôt spolu so skondenzovanou vodou. 3D-Airflow so 6 spôsobov vyfukovania chladného vzduchu zaručí maximálny komfort. Štýlová povrchová úprava Wooden Texture Reflect. Funkcia "Quiet" (absolútne ticho) znižuje hlučnosť vnútornej jednotky na 20 dB. Funkcia "Silent" znižuje hlučnosť vonkajšej jednotky na 37 dB. Špeciálna funkcia na obmedzenie výkonu, čím je možné ďalej znižovať spotrebu el. energie. Diaľkové ovládanie vrátane týždenného časovača a funkcie 8°C ochrany proti mrazu. Voliteľné WIFI ovládanie s aplikáciou TOSHIBA Home AC Control máte svoje pohodlie vo vlastných rukách.


2,5Kw........1450 Eur s DPH

3,5Kw........1581 Eur s DPH

4,5Kw........1990 Eur s DPH


Gree

GREE  LOMO+

Nástenná klimatizácia GREE LOMO Plus, vnútorná a vonkajšia jednotka komplet

 • WiFi (od 2,5kW)
 • Moderný dizajn s LED displejom
 • DC Inverterová technológia
 • pohotovostný režim 1W
 • LED Displej
 • Časovač
 • Inteligentné rozmrazovanie
 • Hodiny
 • Samočistiaca funkcia
 • Nočný režim
 • Široký prúd vzduchu
 • Turbo funkcia
 • Sebadiagnostikovanie
 • Špičková účinnosť
 • Funkcia 8°C (pri vykurovaní)
 • Funkcia I FEEL
 • Mnohonásobný filtračný2,5Kw.......599 Eur s DPH

3,2Kw........649 Eur s DPH

4,6Kw........859 Eur s DPH


GREE  U-CROWN

Nástenná klimatizácia GREE U-CROWN

Top model spoločnosti GREE elegantná vnútorná jednotka v tvare U. Jednotka disponuje WiFi. Vďaka zimnej výbave jednotky je možné s jednotkou kúriť aj pri vonkajších teplotách až do -30°C!

 • Jednotka so zabudovaným WiFi. Diaľkové ovládanie s časovačom.
 • Automatický reštart.
 • 5 rýchlostí ventilátora.
 • Veľmi tichá prevádzka.
 • Špičková účinnosť!
 • Funkcia nočného režimu.
 • I FEEL - komfortná funkcia.
 • Turbo funkcia
 • Samočistiaca funkcia.
 • Funkcia kúrenia 8 °C -proti zamraznutiu.
 • Plazmový filtračný systém - Účinný filter, ktorý zabezpečuje zachytenie až 90% najmenších prachových častíc, vírusov a baktréií z filtrovaného vzduchu

2,6Kw........1148 Eur s DPH

3,5Kw........1248 Eur s DPH

5,3Kw........1448 Eur s DPH

GREE  COMFORT X

Nástenná klimatizácia GREE Comfort X

 • Inteligentná technológia G10, Regulácia DC meniča,
 • Spotreba 1 W v pohotovostnom režime,
 • Automatický režim,
 • LED displej,
 • Inteligentné odmrazovanie,
 • Programovateľný časovač,
 • Zobrazenie hodín,
 • Automatické čistenie,
 • Funkcia nočného režimu,
 • Režim Turbo,
 • Sebadiagnostikovanie,
 • Pamäť pre výpadok prúdu,
 • Detský zámok,
 • ColdPlasma filter,
 • Viacnásobný filtračný systém,
 • I Feel funkcia,
 • 8 C temperovanie,
 • Wi-Fi,
 • -20 ° C rozsah vykurovania,
 • R32 chlad

2,6Kw........668 Eur s DPH

3,5Kw........748 Eur s DPH

5,2Kw........1068 Eur s DPH

7,0Kw........1258 Eur s DPHPOLAR

                

 Polar X Plus.

 • Moderný dizajn s LED displejom
 • DC Inverterová technológia
 • pohotovostný režim 1W
 • LED Displej
 • Časovač
 • Inteligentné rozmrazovanie
 • Hodiny
 • Samočistiaca funkcia
 • Nočný režim
 • Široký prúd vzduchu
 • Turbo funkcia
 • Sebadiagnostikovanie
 • Špičková účinnosť
 • Funkcia 8°C (pri vykurovaní)
 • Funkcia I FEEL
 • Mnohonásobný filtračný systém
 • iónizátor
 • vlastnosti: pachový filter, HEPA filter,tichý režim, autodiagnostika, ekologický mód, automatický reštart po výpadku elektriky


2,6Kw........599 Eur s DPH

3,5Kw........659 Eur s DPH

5,0Kw........960 Eur s DPH

7,0Kw........1270 Eur s DPH


POLAR EASY

Klimatizačné jednotky Polar predstavujú jednoduché a moderné riešenie pre Vašu domácnosť. Výhodou klimatizácií Polar je veľmi dobrý pomer cena/výkon, nízke prevádzkové náklady a množstvo užitočných funkcií, ktoré Vám spríjemnia každodenný život.

 • cenovo dostupná pre každého
 • veľmi dobrá efektívnosť A++
 • ovládanie cez wifi
 • DC Inverterová technológia
 • pohotovostný režim 1W
 • Časovač
 • Hodiny
 • Samočistiaca funkcia
 • Funkcia 8°C (pri vykurovaní)
 • prachový filter
 • iónizátor
 • vlastnosti: pachový filter, HEPA filter,tichý režim, autodiagnostika, ekologický mód, automatický reštart po výpadku elektriky
 • nie je možné zapojiť do multisplitu
 • vykurovanie až do -15C

2,5Kw........530 Eur s DPH

3,2Kw........580 Eur s DPH

4,6Kw........825 Eur s DPH

6,5Kw.......989 Eur s DPH

Výkonová orientačná tabuľka  

Výkon klimatizácie             Priestor m2

2,5Kw........................................pre 25 m2

3,5Kw........................................pre 35 m2

5,0Kw.......................................pre 50 m2

7,0Kw........................................pre 70 m2